Biznes w chmurze I Edycja
Konferencja - 7 czerwca 2016 - OEIiZK ul. Nowogrodzka 73

Program


Zapraszamy na konferencję „Biznes w chmurze”, która odbędzie się 7 czerwca br. przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie. Organizatorami są: firma Sharpeo, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów oraz Polski Komitet Normalizacyjny. Uczestnicy spotkania wysłuchają ekspertów z różnych dziedzin m. in.: prawa, IT i administracji.

Pragniemy przybliżyć wszystkim zainteresowanym sposób działania, a przede wszystkim korzyści płynące z technologii "chmurowej". Obecnie możemy ją spotkać na każdym kroku, a wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze popularniejsza. Choć prawie wszyscy korzystamy z tego typu rozwiązań, często robimy to nieświadomie. Ogromny potencjał jaki w nich drzemie powinien być skuteczniej wykorzystywany w biznesie. W każdym przedsiębiorstwie można usprawnić pracę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Jednak żeby to zrobić efektywnie, należy wiedzieć jak one funkcjonują. Ważny jest każdy aspekt. Zarówno technologiczny, bezpieczeństwa, jak i prawny.

9:30-10:00 - Rejestracja uczestników
10:00-10:15 - Powitanie gości honorowych
10:15-10:40 - Grażyna Gregorczyk, OEIiZK - Co to jest chmura i biznes w chmurze?
10:40-11:20 - Cezary Woszczyk, Sharpeo - Wykorzystanie aplikacji w chmurze
11:20-12:00 - Tomasz Nikiel, TÜV Rheinland Polska - Norma ISO/IEC 27001 a rozwiązania chmurowe
12:00-12:30 - Przerwa na lunch
12:30-13:00 - Marcin Gabryszak, Pałucki Trusiński - Bezpieczeństwo danych w chmurze od strony prawnej
13:00-13:30 - Michał Grześlak, OEIiZK – Bezpieczeństwo w chmurze
13:30-14:00 - Zakończenie konferencji
14:30-15:30 - Warsztaty edukacyjne

PrelegenciCezary Woszczyk

Założyciel i prezes firmy Sharpeo. Ekspert w projektowaniu rozwiązań chmurowych.


Marcin Gabryszak

Kancelaria Pałucki Trusiński Prawo i Podatki sp. j. Specjalista w prawie IT. Pasjonat nowych technologii.


Grażyna Gregorczyk

Długoletni Dyrektor Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Kierownik Pracowni Ewaluacji wewnętrznej oraz Edukacji dla Bezpieczeństwa i Zdrowia.


Michał Grześlak

Nauczyciel Konsultant w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowania Komputerów w Warszawie. Pełni w nim także funkcję Administratora Systemów Informatycznych. W codziennej pracy korzysta, administruje i wdraża rozwiązania chmurowe takie jak Microsoft Office365. Współpracuje z GIODO oraz PKN przy projektach związanych z ochroną danych osobowych.


Tomasz Nikiel

Kierownik Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Usług IT w TÜV Rheinland Polska. Członek Komitetów Technicznych PKN 171 i 182. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji i Stowarzyszenia ds. Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA Polska.

Zapisz sięPartnerzy


Opieka Medialna